OFFICIAL RAYO - Objednávky v pracovní dny do 11:00 odesíláme ve stejný den - Kamenná prodejna Praha 4, Michelská 1005/29 - NYNÍ AKCE DOPRAVA ZDARMA -

RAYO CLIQ | Chytré zadní světlo - blikačka

RAYO CLIQ | Chytré zadní světlo - nejen na kolo
 
Chytrá blikačka na kolo RAYO. Optimalizovaná viditelnost zezadu i ze strany - Brzdové světlo se spustí, když zpomalíte - Funkce varování před odcizením - Přizpůsobení blikání a jasu - Super intuitivní mobilní aplikace pro iOS a Android - Nové funkce poskytované prostřednictvím aktualizací firmwaru
 

Vysoká svítivost - Brzdové světlo - Ovládání telefonem - Alarm notifikace

Můžeme doručit do:
11.5.2021
Skladem - také na prodejně Praha 4
Značka: HAUTEWORKS
1 599 Kč –6 % 1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Kategorie: Chytré zadní světlo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.065 kg
Rozměry: d 67mm x š 35mm x h 31mm
Hmotnost: 65g
Kompatabilita: Sedátka do 32mm průměru
Světelný tok: 90 lumenů
Připojení: Bluetooth
Baterie: Lithium-polymer 1 000 mAh
Nabíjení: Micro USB
Doba nabíjení: 3 - 4 hodiny
Výdrž baterie: cca 8+ hodin (až 20 hodin při úsporném svícení)
Voděodolnost: IP 67
cliq the smart bicycle taillight 945766 1080x
Novinka
ZdarmaZdarma 1 599 Kč –6 %

RAYO CLIQ | Chytré zadní světlo - nejen na kolo

 


RAYO CLIQ je chytré zadní světlo (blikačka) určené pro moderní cyklisty. Zařízení RAYO CLIQ je vybavené ultralehkými LED diodami, důmyslnou optikou, detekcí pohybu a funkcemi pro připojení k bluetooth. RAYO CLIQ nejenom zvyšuje bezpečnost vaší jízdy, ale také učiní vaší jízdu pohodlnou, zábavnou a bezproblémovou.

rayo_2rayo_3rayo_5rayo_8

rayo_10

 

Univerzální přichycení

RAYO CLIQ je velmi kompatibilní. Univerzální montážní mechanismus vám umožní jej umístit kamkoli: na tašku, pás, sedlovku nebo karabinu.

Snímek obrazovky 2020-04-29 v 18.39.42cliq_img11drzak CLIQ 

 

Ovládání pomocí aplikace v telefonu

Blikání/svícení každé LED diody v modelu RAYO CLIQ je uživatelsky konfigurovatelné a umožní vám vytvářet nejlepší možnosti signalizace v závislosti na vašem stylu jízdy, provozu a povětrnostních podmínkách.

cliq_img09image_55_1image_55_2

 

ios_app      and_app

 

Funkce světla RAYO CLIQ

RAYO funkce CZ

Propracovaná optika

Standardní zadní světla používají pouze jediné LED světlo s viditelností zezadu a mají sníženou viditelnost po stranách. RAYO CLIQ má tři LED světla, každé s jiným účelem. Jedno osvětluje boky, zatímco ostatní dvě tvoří těsnější paprsek, který je lépe viditelný zezadu. Takový systém nakonec dosahuje vyvážené viditelnosti zezadu a obou stran.

Světlo RAYO CLIQ používá speciálně navržené celoobvodové odrazové TIR (Total Internal Reflection) čočky, které vytváří přímé a zaostřené světlo vyzařované LED diodami. Kombinace tří LED a dvou čoček TIR s různými specifikacemi zvyšuje viditelnost ze zadní i boční strany.

Snímek obrazovky 2020-04-29 v 18.21.41         Snímek obrazovky 2020-04-29 v 18.21.50

 

Inteligentní brzda

Při brzdění RAYO CLIQ zjistí, že zpomalujete a automaticky spustíte brzdové světlo, což varuje dopravu za vámi. Jádrem této funkce je algoritmus, který přesně sleduje pohyb kola podobně jako tomu je v moderních dronech.

01-rayo_smart_brake

 

Skupinová LED synchronizace

RAYO CLIQ má jedinečnou funkci skupinové LED synchronizace. RAYO CLIQ dokáže synchronizovat světelný tok a blikání s okolními světly RAYO CLIQ, takže vy a ostatní jezdci vystupujete jako skupina. Synchronizace se nastaví bez problémů při ručním párování zařízení.

Synchronizace jízdy

 

Upozornění na krádež

RAYO CLIQ nabízí funkci upozornění na krádež, která vás upozorní prostřednictvím mobilní aplikace RAYO, když na vašem kole zjistí neznámé pohyby. Nyní si můžete dát přestávku v jízdě, aniž byste se obávali o to, zda je nebo není vaše kolo na místě.

Pozn.: Světlo je s telefonem propojeno pomocí Bluetooth, tudíž je nutné být v dosahu. Ideální pro situace - Návštěva restaurace po cestě a kolo stojí venku nehlídané.. Světlo při zapnutí této funkce nemusí svítit.

theft

 

Obsah balení

  • chytré světlo RAYO CLIQ
  • držák světla
  • podpěra světla
  • přezka
  • popruh (připevnění na sedlo kola)
  • klip (připevnění na batoh, bundu apod.)
  • kabel micro USB
  • návod

 

cliq_package-101717cliq_components-618752

cliq_img14