OFFICIAL WEB - ! AKCE - DOPRAVA DO VÝDEJNÍHO MÍSTA ZÁSILKOVNY ZDARMA ! Showroom: Perucká 2482/7, Praha 2 - Vinohrady

HAUTEWORKS CLIQ | Chytré zadní světlo

HAUTEWORKS CLIQ | Chytré zadní světlo - nejen na kolo
 
Chytrá blikačka na kolo. Optimalizovaná viditelnost zezadu i ze strany - Brzdové světlo se spustí, když zpomalíte - Funkce varování před odcizením - Přizpůsobení blikání a jasu - Automatické zapnutí/vypnutí světla - Intuitivní mobilní aplikace pro iOS a Android - Nové funkce poskytované prostřednictvím aktualizací firmwaru
 

Vysoká svítivost - Brzdové světlo - Ovládání telefonem - Alarm notifikace

export_1

Na dotaz
Značka: HAUTEWORKS
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Chytré zadní světlo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Rozměry: d 67mm x š 35mm x h 31mm
Hmotnost: 65g
Kompatabilita: Sedátka do 32mm průměru
Světelný tok: 90 lumenů
Připojení: Bluetooth
Baterie: Lithium-polymer 1 000 mAh
Nabíjení: Micro USB
Doba nabíjení: 3 - 4 hodiny
Výdrž baterie: cca 8+ hodin (až 20 hodin při úsporném svícení)
Voděodolnost: IP 67

HAUTEWORKS CLIQ | Chytré zadní světlo - nejen na kolo

 

 

CLIQ je vylepšená, druhá generace tohoto chytrého zadního světla odvozená od světla RAYO. Oproti svému předchůdci je menší, lehčí a má nový systém upínání, který umožňuje krom připnutí na kolo také i připnutí na batoh či oděv.


CLIQ je chytré zadní světlo (blikačka) určené pro moderní cyklisty. Zařízení CLIQ je vybavené ultralehkými LED diodami, důmyslnou optikou, detekcí pohybu a funkcemi pro připojení k bluetooth. CLIQ nejenom zvyšuje bezpečnost vaší jízdy, ale také učiní vaší jízdu pohodlnou, zábavnou a bezproblémovou.

rayo_2rayo_3rayo_5rayo_8

rayo_10

 

Univerzální přichycení

CLIQ je velmi kompatibilní. Univerzální montážní mechanismus vám umožní jej umístit kamkoli: na tašku, pás, sedlovku nebo karabinu.

Snímek obrazovky 2020-04-29 v 18.39.42cliq_img11drzak CLIQ 

giphy-3

 

Ovládání pomocí aplikace v telefonu

Blikání/svícení každé LED diody v modelu CLIQ je uživatelsky konfigurovatelné a umožní vám vytvářet nejlepší možnosti signalizace v závislosti na vašem stylu jízdy, provozu a povětrnostních podmínkách.

cliq_img09image_55_1image_55_2

 

ios_app      and_app

 

Funkce světla CLIQ

RAYO funkce CZ

ef52ed94cbced

Propracovaná optika

Standardní zadní světla používají pouze jediné LED světlo s viditelností zezadu a mají sníženou viditelnost po stranách. CLIQ má tři LED světla, každé s jiným účelem. Jedno osvětluje boky, zatímco ostatní dvě tvoří těsnější paprsek, který je lépe viditelný zezadu. Takový systém nakonec dosahuje vyvážené viditelnosti zezadu a obou stran.

Světlo CLIQ používá speciálně navržené celoobvodové odrazové TIR (Total Internal Reflection) čočky, které vytváří přímé a zaostřené světlo vyzařované LED diodami. Kombinace tří LED a dvou čoček TIR s různými specifikacemi zvyšuje viditelnost ze zadní i boční strany.

Snímek obrazovky 2020-04-29 v 18.21.41         Snímek obrazovky 2020-04-29 v 18.21.50

 

Inteligentní brzda

Při brzdění CLIQ zjistí, že zpomalujete a automaticky spustíte brzdové světlo, což varuje dopravu za vámi. Jádrem této funkce je algoritmus, který přesně sleduje pohyb kola podobně jako tomu je v moderních dronech.

01-rayo_smart_brake

 

Skupinová LED synchronizace

CLIQ má jedinečnou funkci skupinové LED synchronizace. CLIQ dokáže synchronizovat světelný tok a blikání s okolními světly CLIQ, takže vy a ostatní jezdci vystupujete jako skupina. Synchronizace se nastaví bez problémů při ručním párování zařízení.

Synchronizace jízdy

giphy-2

 

Upozornění na krádež

CLIQ nabízí funkci upozornění na krádež, která vás upozorní prostřednictvím mobilní aplikace HAUTEGRID, když na vašem kole zjistí neznámé pohyby. Nyní si můžete dát přestávku v jízdě, aniž byste se obávali o to, zda je nebo není vaše kolo na místě.

Pozn.: Světlo je s telefonem propojeno pomocí Bluetooth, tudíž je nutné být v dosahu. Ideální pro situace - Návštěva restaurace po cestě a kolo stojí venku nehlídané.. Světlo při zapnutí této funkce nemusí svítit.

theft

giphy

 

Obsah balení

  • chytré světlo HAUTEWORKS CLIQ
  • držák světla
  • podpěra světla
  • přezka
  • popruh (připevnění na sedlo kola)
  • klip (připevnění na batoh, bundu apod.)
  • kabel micro USB
  • návod

 

cliq_package-101717cliq_components-618752

cliq_img14

02f25503fa33a

 

Zpět do obchodu