OFFICIAL RAYO - Objednávky v pracovní dny do 10:00 odesíláme ve stejný den - Showroom: Perucká 2482/7, Praha 2 - Vinohrady

RAYO CLIQ | Chytré zadní světlo - blikačka

RAYO CLIQ | Chytré zadní světlo - nejen na kolo
 
Chytrá blikačka na kolo RAYO. Optimalizovaná viditelnost zezadu i ze strany - Brzdové světlo se spustí, když zpomalíte - Funkce varování před odcizením - Přizpůsobení blikání a jasu - Super intuitivní mobilní aplikace pro iOS a Android - Nové funkce poskytované prostřednictvím aktualizací firmwaru
 

Vysoká svítivost - Brzdové světlo - Ovládání telefonem - Alarm notifikace

export_1

Můžeme doručit do:
9.12.2021
Skladem
Značka: HAUTEWORKS
1 599 Kč –13 % 1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Chytré zadní světlo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Rozměry: d 67mm x š 35mm x h 31mm
Hmotnost: 65g
Kompatabilita: Sedátka do 32mm průměru
Světelný tok: 90 lumenů
Připojení: Bluetooth
Baterie: Lithium-polymer 1 000 mAh
Nabíjení: Micro USB
Doba nabíjení: 3 - 4 hodiny
Výdrž baterie: cca 8+ hodin (až 20 hodin při úsporném svícení)
Voděodolnost: IP 67
cliq the smart bicycle taillight 945766 1080x
Novinka
1 599 Kč –13 %

RAYO CLIQ | Chytré zadní světlo - nejen na kolo

 


RAYO CLIQ je chytré zadní světlo (blikačka) určené pro moderní cyklisty. Zařízení RAYO CLIQ je vybavené ultralehkými LED diodami, důmyslnou optikou, detekcí pohybu a funkcemi pro připojení k bluetooth. RAYO CLIQ nejenom zvyšuje bezpečnost vaší jízdy, ale také učiní vaší jízdu pohodlnou, zábavnou a bezproblémovou.

rayo_2rayo_3rayo_5rayo_8

rayo_10

 

Univerzální přichycení

RAYO CLIQ je velmi kompatibilní. Univerzální montážní mechanismus vám umožní jej umístit kamkoli: na tašku, pás, sedlovku nebo karabinu.

Snímek obrazovky 2020-04-29 v 18.39.42cliq_img11drzak CLIQ 

giphy-3

 

Ovládání pomocí aplikace v telefonu

Blikání/svícení každé LED diody v modelu RAYO CLIQ je uživatelsky konfigurovatelné a umožní vám vytvářet nejlepší možnosti signalizace v závislosti na vašem stylu jízdy, provozu a povětrnostních podmínkách.

cliq_img09image_55_1image_55_2

 

ios_app      and_app

 

Funkce světla RAYO CLIQ

RAYO funkce CZ

ef52ed94cbced

Propracovaná optika

Standardní zadní světla používají pouze jediné LED světlo s viditelností zezadu a mají sníženou viditelnost po stranách. RAYO CLIQ má tři LED světla, každé s jiným účelem. Jedno osvětluje boky, zatímco ostatní dvě tvoří těsnější paprsek, který je lépe viditelný zezadu. Takový systém nakonec dosahuje vyvážené viditelnosti zezadu a obou stran.

Světlo RAYO CLIQ používá speciálně navržené celoobvodové odrazové TIR (Total Internal Reflection) čočky, které vytváří přímé a zaostřené světlo vyzařované LED diodami. Kombinace tří LED a dvou čoček TIR s různými specifikacemi zvyšuje viditelnost ze zadní i boční strany.

Snímek obrazovky 2020-04-29 v 18.21.41         Snímek obrazovky 2020-04-29 v 18.21.50

 

Inteligentní brzda

Při brzdění RAYO CLIQ zjistí, že zpomalujete a automaticky spustíte brzdové světlo, což varuje dopravu za vámi. Jádrem této funkce je algoritmus, který přesně sleduje pohyb kola podobně jako tomu je v moderních dronech.

01-rayo_smart_brake

 

Skupinová LED synchronizace

RAYO CLIQ má jedinečnou funkci skupinové LED synchronizace. RAYO CLIQ dokáže synchronizovat světelný tok a blikání s okolními světly RAYO CLIQ, takže vy a ostatní jezdci vystupujete jako skupina. Synchronizace se nastaví bez problémů při ručním párování zařízení.

Synchronizace jízdy

giphy-2

 

Upozornění na krádež

RAYO CLIQ nabízí funkci upozornění na krádež, která vás upozorní prostřednictvím mobilní aplikace RAYO, když na vašem kole zjistí neznámé pohyby. Nyní si můžete dát přestávku v jízdě, aniž byste se obávali o to, zda je nebo není vaše kolo na místě.

Pozn.: Světlo je s telefonem propojeno pomocí Bluetooth, tudíž je nutné být v dosahu. Ideální pro situace - Návštěva restaurace po cestě a kolo stojí venku nehlídané.. Světlo při zapnutí této funkce nemusí svítit.

theft

giphy

 

Obsah balení

  • chytré světlo RAYO CLIQ
  • držák světla
  • podpěra světla
  • přezka
  • popruh (připevnění na sedlo kola)
  • klip (připevnění na batoh, bundu apod.)
  • kabel micro USB
  • návod

 

cliq_package-101717cliq_components-618752

cliq_img14

02f25503fa33a